Jdi na obsah Jdi na menu
 


NA STARÉ ŠKOLE

Chrást

 Známka:

          2+

 

 Klady:

  • interiér venku
  • chutné jídlo
  • velké dětské hřiště

 

 Zápory:

  • pomalá obsluha při objednávce
  • zvláštní stolování venku
  • interiér vevnitř

 

 Názor:

S objednávkou to nebylo moc slavné a s přinesením jídla také ne. Avšak na samotném jídle ( - smažák), které jsem si tam dala jsem si vcelku pochutnala, nechyběla bohatá obloha a jídlo bylo chutné. Tuto restauraci-hospodu hojně navštěvují cizinci a to především německého národu.

 

by Morťan
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Super

(Lakouš, 17. 8. 2016 15:35)

Skvělé jídlo, velké porce, děti se venku vyblbli. Pravdou je, že obsluha ven nestíhala, na jídlo jsem počkal uvnitř a odnesl si ho sám, ale to bylo bohatě vyváženo jeho kvalitou.

skvělá hospůdka

(bohruz, 18. 9. 2012 11:10)

Do této hospůdky chodím na jídlo a zážitek z nezvyklého prostředí již léta. Při každé příležitosti sem beru své návštěvy a jejich děti. Každý, kdo se nou hospůdku navštívil se sem rád vrací. Nejen , že zde skvěle vaří, ale děti si užívají všech her, které jim jsou nabízeny. Prostředí uvnitř hospůky připomíná starou školu , pro děti jsou k dispozici škloní lavice a pomůcky k malování. Zdi obsahují moudré citáty , obrázky ze školy a pod. V létě je tady hodně lidí, kteří se přijdou najíst a odpočinout. Někdy delší čekání na jídlo trávíme právě čtením, které je na zdi. Je to skvělá restaurace a každému ji mohu doporučit.

hodně se pohorsili

(Milena, 15. 7. 2012 14:34)

Dnešní obsluha a jednání p.vedoucího byla otřesná,připadali jsme si jako vetřelci a co tam vůbec chceme,nakonec řekl servírce ať se s námi nebaví.A ty igelity na stole a umělé nádoby na příbory HRŮZA!!!!!

je nejlepší ne světě

(, 8. 5. 2012 16:55)

To je nejlepší restaurace na světě protože jí už změnili takže beižte se kouknout

Re: je nejlepší ne světě

(Věra S., 8. 6. 2012 18:51)

Souhlas. Moc prima zážitek, skvělé jídlo i inteligentní dekorace s citáty moudrých.